• KATALOGAS
 • Susiekite Woody.lt portalo administratoriumi
 • Woody.lt
 • KATALOGAS
 • SKELBIMAI
 • NAUJIENOS
 • ĮMONĖS
 • PASLAUGOS
 • ENCIKLOPEDIJA
  • Lietuviškai
 • Lietuviškai
  • In English
 • In English
 • Pamirštas slaptažodis

  Medienos pramonės naujienos

  Į Aukštadvario parką įsisuko vagys 2010-04-28
  Gražiausiuose gamtos kampeliuose ošiančių miškų neretai neapgina nei saugomų teritorijų statusas, nei dešimtys valstybinių parkų direkcijų pareigūnų. LŽ neseniai rašė apie miško kirtimo pažeidimus Aukštadvario regioninio parko Mergiškių kraštovaizdžio draustinyje. Išspausdinus straipsnį, trakiškiai pranešė apie neteisėtus kirtimus ir kitame šio parko kampe - Verknės kraštovaizdžio draustinyje.
   
  Baldininkai: reikia ne snausti, o veikti 2010-04-27
  Taip mano jau daugiau nei dešimtmetį baldų gamybos verslą vystantis Plungės verslininkas Vytautas Bubilas. Baldininkas pripažįsta, kad krizė "pagrūmojo" ir jų sektoriui, tačiau jis aktyviai ieško naujų užsakymų ir pasitaikius palankiai progai iškart pasinaudos jau patvirtina parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“.
   
  INDIVIDUALI STATYBA 2010 2010-04-20
  Ledo arena (Šilutės pl. 48, Klaipėda) Specializuoto renginio tikslas - pateikti Vakarų Lietuvos specialistams ir vartotojams naujausias statybines medžiagas, gaminius, technologijas ir paslaugas. Parodos dalyvės - gamybinės, prekybinės ir paslaugas teikiančios įmonės, atstovaujančios visas su statybų pramone susijusias tematines grupes: Statybinės medžiagos; interjero apdaila, įranga ir medžiagos; langai, durys, vartai; santechnika; šildymo ir vėdinimo įranga; vasarnamiai, plapinė, laikinieji paviljonai; elektros instaliacija; darbo įrenginiai, prietaisai, įrankiai; aplinkos priežiūra, apipavidalinimas; projektavimo darbai, konsultacijos; statybos ir remonto paslaugos; daugiabučių namų renovacija; specializuota literatūra; ir kitos.
   
  „Mano sodas 2010“ – pirmą kartą Lietuvoje 2010-04-20
  Pirmą kartą Vakarų Lietuvoje balandžio 21 – 24 dienomis vyks mugė „Mano sodas 2010“, kuri pristatys sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas, naujoves bei idėjas. Ji taps žinių šaltiniu bei įkvėpimu kiekvienam besidominčiam sodininkyste, norinčiam sutvarkyti savo aplinką ar įsirengti sodybą. Kartu vyks paroda „Individuali statyba 2010“, didžiausia statybų verslo paroda Vakarų Lietuvoje, kuri gyvuoja jau aštuoniolika metų ir sutraukia didelį lankytojų srautą.
   
  Miškų departamento veiklos ataskaita 2010-04-19
  Aplinkos ministerijoje apsvarstyta Miškų departamento 2009 m. veiklos ataskaita ir pristatyti 2010-2011 m. veiklos prioritetai. Ataskaita įvertinta ir pagrindinėms 2010-2011 metų prioritetinėms nuostatoms pritarta.
   
  "Klaipėdos baldai" dividendų mokėti neketina 2010-04-14
  "Klaipėdos baldai" balandžio 28 d. akcininkų susirinkime dividendų mokėti nesiūlys, pranešama per "NASDAQ OMX Vilnius" biržą. "Klaipėdos baldai" pernai uždirbo 5,153 mln. Lt konsoliduoto grynojo pelno – tai 86,9% daugiau nei 2008 m. 
   
  Kviečiama diskutuoti apie Europos Sąjungos miškų apsaugą 2010-04-13
  Miškų rengimas klimato kaitai“ iškeltais klausimais. Jeigu ši nuomonė būtų naudinga formuojant ir Lietuvos miškų ūkio politiką, prašoma ją pateikti ir Aplinkos ministerijos Miškų departamentui. Kovo mėnesį išplatintą minėtąją Žaliąją knygą parengė Europos Komisija. Jos tikslas – pradėti diskusijas dėl ES požiūrio į miškų apsaugą įgyvendinant ES miškų veiksmų planą. 2009 m. birželio 25d. Europos Taryba išvadose dėl Baltosios knygos „Prisitaikymas prie klimato kaitos. Europos veiksmų programos kūrimas“ pabrėžė, kad klimato kaita jau daro ir darys poveikį miškams. Kadangi šis poveikis, be socialinių ir ekonominių padarinių, turės ir padarinių aplinkai, jau dabar derėtų siekti, kad besikeičiančiomis klimato sąlygomis būtų išsaugotos visos ES miškų funkcijos.
   
  Klaidos miškotvarkoje taisomos šimtmečiais 2010-04-13
  Įsiminė profesoriaus pasakyti žodžiai: padarytas klaidas žemės ūkyje galima ištaisyti per 3–4 metus, miškų ūkyje – prireiktų 100–200 metų. Dalybos Lietuvos miškai labiausiai nukentėjo per karą, vokiečių okupacijos metais. Jie buvo kertami be gailesčio. Pokario metais miškų ūkis patyrė daug pertvarkymų, bet miškai buvo saikingai kertami. Į Lietuvą buvo įvežama Rusijos miškų mediena, per penkiasdešimt metų karo nualintų miškų didžioji dalis buvo atkurta.
   
  "Ikea" susitarė dėl streiko atšaukimo, didins atlyginimus 2010-04-13
  Baldų gamybos milžinas „Ikea“ ir kitos Švedijos pramonės įmonės išvengė visuotinio darbuotojų streiko.Švedijos pramonės įmonių ir profesinių sąjungų atstovams vakar pavyko susitarti dėl atlyginimų mokėjimo artimiausius dvejus metus, pranešė Švedijos komercijos įmonių darbuotojų sąjunga.
   
  Parama bus mokama tik už deklaruotą mišką 2010-04-12
  Šis reikalavimas aktualus dalyvaujantiems KPP priemonėse „Pirmas žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“, „Pirmas ne žemės ūkio paskirties ir apleistos žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“ ir „Miškų aplinkosaugos išmokos“. Jis taikomas ir tiems paramos gavėjams, kurie pateikė paramos paraiškas per 2008 ar 2009 m. skelbtus paraiškų rinkimus.
   
  Valstybinis miškas yra valstybės stabilumo ir išlikimo garantas 2010-04-12
  Šių metų kovo mėnesį vykusi apskritojo stalo diskusija „Miškai – valstybės ir privatus turtas: nuosavybė, valdymas, kaupimas ir naudojimas“ buvo organizuota atsiliepiant į visuomenėje kilusią polemiką dėl išplatintų siūlymų dėl Lietuvos valstybinių miškų.
   
  Woody.lt komanda lankosi Baldai 2010 parodoje 2010-03-29
  Tarptautinė įvairios paskirties baldų, naujų baldų dizaino idėjų paroda „Baldai” šiemet vyko 16-ąjį kartą. „Baldai” ne pirmi metai pripažįstama kaip didžiausias šios temos renginys Baltijos šalyse, geriausiai atspindintis baldų rinkos tendencijas, baldų pramonės vystymąsi ir baldų dizaino kryptis. 2007 m. ši paroda Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Lietuvos metų gaminys” pelnė aukso medalį.
   
  Namų jaukumo idėjos – parodoje 2010-03-24,
  Baldų gamyba, viena stipriausių šalies pramonės sričių, jau atsigauna po krizės išbandymų. Gamintojai ir dizaineriai savo kūrinius rengiasi pristatyti tradicinėje baldų parodoje, kuri šiemet vėl plečiasi.
   
  Tarptautinė paroda 2010-03-24
    2009-03-25 - 2009-03-28   Tarptautinė įvairios paskirties baldų, dizaino naujovių paroda „Baldai 2009“ šiemet vyks jau 15-ąjį kartą. Paroda „Baldai 2009“ – viena populiariausių parodų organizuojamų Lietuvos parodų centro LITEXPO - išaugo iš nedidelės lietuviškų baldų ekspozicijos 1995 metais ir dabar tai viena didžiausių Baltijos šalyse bei geriausiai vertinamų specialistų ir lankytojų.   Parodos organizatoriai: Lietuvos parodų centras LITEXPO, Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacija „Lietuvos mediena“.   Statistika rodo, kad 2006 m. parodoje dalyvavo 185 įmonių, 33.000 lankytojų, o 2007 m. - jau 188 įmonių ir 31.000 lankytojų. Ekspozicijos plotas 9400 kv.m. O 2008 m. ekspozicijos plotas išaugo iki 10000 m2.  
   
  Dėl ketinimų privatizuoti valstybės miškus girininkai žada sukilimą 2010-02-18
  "Tegul nemano, kad bus lengva... Žmonės sukils. Tauta iš meškos miego jau bunda. Puikiai žinau, kas vyksta provincijoje, žmonės jau pasimokė iš privatizacijų", - "Lietuvos žinioms" sakė buvęs Kretingos miškų urėdijos Šventosios girininkijos girininkas Rimantas Kviklys.
   
  Naujienų archyvas
  2022   2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008       1 2
   
   
  • Top skelbimaiTop skelbimai
   
 • Pjuvenų briketai klaipėda...
 •  
 • Medinės vidaus dailylentės...
 •  
 • Pjuvenų briketai...
 •  
 • Terasinės lentos iš pušies...
 •  
 • Medinės tvoros pastogių paka...
 •  
 • Medžio pjuvenų granulės kla...
 •  
 • Dailylentės medinės dailylen...
 •  
 • Osb plokštės klaipėdoje...
 •  
 • Pjuvenų granulės sertifikuot...
 •  
 • Dailylentės lauko dailylentė...
 •   Reklama
  Baltijos miškai ir mediena
  deguonies pasiskirstymas augančiame medyje,Kai dirba nesidairydami,Rąstai interjere: įnoringi,bet suvaldomi,Medinė architektūra Italijoje, Medienvežius pakeis jūriniai konteineriai?, Anykščių rajone dygsta būsimos medienos „kasyklos“, R.Sadauskas-Kvietkevičius: medis man svarbesnis už žmogų, Medžio anglies gamintojų planuose – kelios naujos gamyklos, Taupiausias namas Lietuvoje – troba Dzūkijos miške, Penki būtini interjero elementai, kad namuose būtų harmonija, Iškiliems miškininkams suteikti Lietuvos šviesuolių titula, Miškininkai dalyvavo tarptautinėje parodoje „Baltijos miškai 2012“, Gera žinia ketinantiems gerinti savo miškus ar įveisti naujus, Kirtimo atliekos biokuro gamybai 2012-2013 m. veiklos prioritetas, Lietuviams teks pirkti svetimas vyšnias, Gamta Dzūkijos miškuose jau pakvipo voveraitėmis, Iškirtęs medžius ūkininkas gavo 4 tūkstančių litų baudą,Medienos priežiūra, apsauga nuo neigiamo išorės veiksnių poveikio ir dekoravimas, Medinių grindų montavimas, Šiuolaikinės medienos paviršių apsaugos priemonės, Svarbiausi miškų kenkėjai, Rąstinis namas, jo „šaknys“ ir „kepurė", Vidaus dailylentės, Kauniečiai gaivins medinę architektūrą, Tarptautinė popieriaus ir medienos pramonės paroda, Vingiuoti miškų nuosavybės takeliai, išmoktos gyvenimo pamokos tvarkant ir prižiūrint nuosavus miškus, Rąstiniai namai iš rusiškos pušies,Medienos džiovinimas, Rąstinio namo įrengimas ir interjero apdaila, Miškininkai vis daugiau dėmesio skiria gamtosaugai, Penki mitai apie rąstinius namus, Medienos struktūra ir savybės, Medinės dailylentės – pasirinkimas šiuolaikiškai pastato išorės apdailai, Rąstinių namų tipai, Medis - nepakeičiama mūsų protėvių kasdienė medžiaga, Londono olimpiada – pati žaliausia, kopimo į medžius čempionatas, vasaros trimestras miškuose, Vilniaus miškų urėdijoje vyks miškų tvarkymo sertifikavimo kasmetinis auditas, Amsterdamas – 2012 m. Europos Medžių miestas, Kaip turėtų atrodyti ekologiškas namas?, Medinė architektūra Italijoje: tarp džiugesio ir prietarų, Latvija: labiausiai augo eksportas į Egiptą